Jak se k vám dostanu? / Jak je to s parkováním?

Dostanete se k nám jak s pomocí auta, kdy můžete k parkování využít jak ulici Krejnická tak parkoviště OC Chrpa kde sídlíme. Nebo pomocí MHD se k nám dostanete ze stanice metra Chodov nebo Roztyly autobusem č. 135 zastávka Dědinova. Následně jeto minuta chůze k areálu OC Chrpa kde sídlíme v přízemí vedle opravny obuv.

Máte bezbariérový přístup?

Nově máme plně bezbariérovou prodejnu.

Lze u vás platit bezhotovostně / kartou?

Nově v naší prodejně můžete využívat platby kartou od 100,- Kč. Zároveň OC Chrpa je vybavena bankomatem poskytovatele FIO bank – nacházející se uvnitř OC naproti vstupu do prodejny Albert.

Vedete živá zvířata?

Z názvu ,,Chovatelské potřeby,, vyplívá, že nevedeme žádné živé tvory. No .. obsluha se nepočítá ;)

Služby:

Dárkové balíčky? Jak objednat? Musím platit zálohu?

Ano, doopravdy nabízíme službu dárkových balíčků na míru! Můžete si jej objednat přímo na prodejně anebo emailem info@mazlikovypotreby.cz. Potřebujeme tyto informace: Druh zvířete, stáří, omezení – alergie, co nejí aj., cenu do které se chcete vejít a jméno obdarovaného mazlíka. Popřípadě zda chcete, aby balíček obsahoval hračky nebo doplňkový materiál jako jsou např.: čistící ubrousky na uši, pytlíky na exkrementy a jiné užitečné, ale nejedlé věci. Co se týče zálohy tak u nových zákazníků vyžadujeme min. 30% z celkové ceny jako nevratnou zálohu na služby. Ve chvíli kdy je balíček hotov Vám pošleme SMS upozornění. Pokud si zákazník nevyzvedne, balíček do jím udaného termínu, záloha propadá a balíček může být prodán jinému zákazníkovi.

Chci dostávat upozornění o novinkách z vaší prodejny?

Děkujeme za zájem! Nechceme spamovat Váš email a proto se staňte naším fanouškem na Facebooku a pokud sociálním sítím nefandíte tak se na naší FB stránku můžete kdykoliv podívat bez toho aniž by se musel přihlašovat ZDE

Jak vás mohu podpořit?

Děkujeme za nabídku. Můžete nás podpořit tím, že nás budete doporučovat svým známým nebo nás bude sdílet na svých sociálních sítích. Či jen prostě si u nás v prodejně vyzvednete info leták a ten vyvěsíte ve vestibulu vašeho domu. Děkujeme :)

Oblečky:

Jak změřit psa / kočku?

Nejlepší je měřit psa krejčovským metrem. Pes musí stát a být narovnaný (pokud psa budete měřit, když sedí anebo v jiné poloze dost pravděpodobně psa změříte špatně.) Psa nebo kočku měříme od obojku po kořen ocásku (to je ta část kde se ocas napojuje na pozadí.) U koček se postupuje stejně.

Antiparazitika:

Vedete odčervovací tablety?

Odčervovací tablety jsou specifickým produktem jako jiné léky pro zvířata, na které nemáme oprávnění k prodeji jako většina prodejen. Tyto tablety seženete u svého veterináře anebo v lékárnách.

Jak poznám, že zvíře má blechy?

S největší pravděpodobností se bude často drbat. Může mít po sobě rudé fleky, které budou vypadat jako vyrážka nebo miniaturní kousance od komárů. Můžete vidět na zvířeti přímo lézt blechu.

Ano, máme blechy! Co teď?

Důležité inforace o blechách!

blechy